طرز تهیه شیرینی پفکی گردویی – شیرینی آسان شیرینی ساده و سریع

طرز تهیه شیرینی پفکی گردویی – اگر برای شیرینی پختن به دنبال یک شیرینی ساده و کم هزینه هستید در این مطلب شما با طرز تهیه یک شیرینی ساده و سریع آشنا میشوید.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه کلوچه شکلاتی خانگی – شیرینی خانگی – شیرینی ساده و سریع

طرز تهیه کلوچه شکلاتی خانگی – توی پخت این شیرینی کاکائو استفاده میشه اگه از اون دسته از افرادی هستید که طرفدار کاکائو هستید میتونید خوردن این کلوچه رو امتحان کنید.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه کیک پرتقال با سس پرتقالی – کیک مجلسی خانگی

طرز تهیه کیک پرتقال با سس پرتقالی – کیک نوعی شیرینی با منشأ اروپایی است که در تهیهٔ آن معمولاً چهار مادهٔ اصلی آرد، شکر، تخم مرغ و کره بهم زده شده و پس از درآمدن به حالت اسفنجی، پخته می‌شوند.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه مرنگ فندقی – شیرینی مجلسی

طرز تهیه مرنگ فندقی – مرنگ (به انگلیسی: Meringue)، محصولی است که از به‌هم زدن سفیدهٔ تخم مرغ و شکر حاصل شده و برای تهیهٔ شیرینی و کیک، یا تزئین آنها به کار برده می‌شود.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه کیک انجیر سرشار از آهن – کیک مجلسی خانگی

طرز تهیه کیک انجیر سرشار از آهن – میوه انجیر برای نرم کردن سینه و روده و دارای خاصیت ویژه‌ای می‌باشد. انجیر تازه منبع غنی بتاکاروتن و ویتامین ث است که در جلوگیری از ابتلا به سرطان کاربرد دارند.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه مینی کیک های شیر عسلی – شیرینی مجلسی

طرز تهیه مینی کیک های شیر عسلی – شیرعسلی یا شیر تلغیظ شده (انگلیسی: condensed milk) همان شیر گاو است که مقداری از آب آن برچیده شده و به آن شکر افزوده شده‌است. محصول به‌دست آمده بسیار شیرین و غلیظ است و نوع کنسرو شدهٔ آن می‌تواند برای سال‌ها (در صورت بسته بودن درب آن) ...
بیشتر بخوانید
طرز تهیه کیک میوه با شکلات تلخ – کیک میوه ای

طرز تهیه کیک میوه با شکلات تلخ – امروز قرار است میوه های خشک تان را یک جا جمع کنید و به همراه شکلات تلخ، یک کیک خوشمزه درست کنید. پس با ما همراه باشید تا طریقه پخت آن را به شما آموزش دهیم.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه کیک کاراملی با روکش شکلاتی – مخصوص آخر هفته

طرز تهیه کیک کاراملی با روکش شکلاتی – امروز تصمیم داریم شما را با روش تهیه‌ی یک کیک خوشمزه آشنا کنیم. از این کیک پس از پخت و برش دادن، می‌توان به عنوان یک عصرانه‌ی لذیذ و یا برای پذیرایی از مهمان‌ها استفاده کرد. برای آشنایی با روش پخت و مواد اولیه، با ما همراه ...
بیشتر بخوانید
طرز تهیه مافین هویج – بوی و عطر پاییز در آشپزخانه

طرز تهیه مافین هویج – مافین انگلیسی نوعی نان کم شیرین است که در آن خمیر مایه بکار رفته و در اندازه‌های کوچک تهیه می‌شود. نوعی از مافین که در آن از بیکینگ پودر استفاده می‌شود، بنام مافین آمریکایی شناخته می‌شود.
بیشتر بخوانید
ایران پرج