نسکافه خامه ای – نوشیدنی های باکلاس نوشیدنی شیک

نسکافه خامه ای- اگر در روزهای سرد زمستونی برای درست کردن یک نوشیدنی گرم وقت زیادی ندارید میتوانید با آموزش ساده و راحت امروز با ما همراه باشید.
بیشتر بخوانید
قهوه ای با طعم میوه زمستانی – نوشیدنی های باکلاس

قهوه ای با طعم میوه زمستانی – اگر تابه حال طعم قهوه با میوه را تجربه نکرده اید در آموزش امروز شما را با روش درست کردن این نوشیدنی با کلاس آشنا میکنیم.
بیشتر بخوانید
نوشیدنی معجزه آسای ضد سرطان – نوشیدنی های باکلاس

نوشیدنی معجزه آسای ضد سرطان – این نوشیدنی معجزه آسا علاوه بر اینکه دشمن سلول های ضد سرطانی است در پیشگیری از بسیاری از بیماری های دیگر نیز مفید میباشد.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه میلک شیک با کیک مخملی یک نوشیدنی شیک

طرز تهیه میلک شیک با کیک مخملی – میلک شیک نوعی نوشیدنی سرد و خنک است که معمولا به صورت دست ساز و با اسکوب های بستنی ساخته میشود البته در بسیاری از رستوران ها میلک شیک با استفاده از دستگاه  ساخته میشود.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه تهیه یک قهوه حرفه ای – نوشیدنی کافی شاپ

طرز تهیه تهیه یک قهوه حرفه ای – قهوه یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی های گرم در بین تمام مردم دنیاست. معروف ترین قهوه ها، قهوه ترک و فرانسه است. این بار با روش زیر قهوه را به صورت کاملا حرفه ای دم کنید.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه دوغ گازدار خانگی – نوشیدنی خانگی

طرز تهیه دوغ گازدار خانگی – دوغ نام گونه‌ای نوشیدنی لبنی است که از ترکیب آب و ماست به دست می‌آید. دوغ در گذشته یکی از فراورده‌های جانبی کره محسوب می‌شد.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه پانچ مرکبات – نوشیدنی با پرتقال

طرز تهیه پانچ مرکبات – مُرَکَّبات یکی از مهم‌ترین سرده میوههای نیمه‌گرمسیری هستند، که خاستگاه اصلی آن ایران، هند، چین، ژاپن و برخی از کشورهای آسیای جنوب شرقی می‌باشد.
بیشتر بخوانید
ایران پرج