قهوه ای با طعم میوه زمستانی – نوشیدنی های باکلاس

قهوه ای با طعم میوه زمستانی – اگر تابه حال طعم قهوه با میوه را تجربه نکرده اید در آموزش امروز شما را با روش درست کردن این نوشیدنی با کلاس آشنا میکنیم.
بیشتر بخوانید
نوشیدنی معجزه آسای ضد سرطان – نوشیدنی های باکلاس

نوشیدنی معجزه آسای ضد سرطان – این نوشیدنی معجزه آسا علاوه بر اینکه دشمن سلول های ضد سرطانی است در پیشگیری از بسیاری از بیماری های دیگر نیز مفید میباشد.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه میلک شیک با کیک مخملی یک نوشیدنی شیک

طرز تهیه میلک شیک با کیک مخملی – میلک شیک نوعی نوشیدنی سرد و خنک است که معمولا به صورت دست ساز و با اسکوب های بستنی ساخته میشود البته در بسیاری از رستوران ها میلک شیک با استفاده از دستگاه  ساخته میشود.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه تهیه یک قهوه حرفه ای – نوشیدنی کافی شاپ

طرز تهیه تهیه یک قهوه حرفه ای – قهوه یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی های گرم در بین تمام مردم دنیاست. معروف ترین قهوه ها، قهوه ترک و فرانسه است. این بار با روش زیر قهوه را به صورت کاملا حرفه ای دم کنید.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه دوغ گازدار خانگی – نوشیدنی خانگی

طرز تهیه دوغ گازدار خانگی – دوغ نام گونه‌ای نوشیدنی لبنی است که از ترکیب آب و ماست به دست می‌آید. دوغ در گذشته یکی از فراورده‌های جانبی کره محسوب می‌شد.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه پانچ مرکبات – نوشیدنی با پرتقال

طرز تهیه پانچ مرکبات – مُرَکَّبات یکی از مهم‌ترین سرده میوههای نیمه‌گرمسیری هستند، که خاستگاه اصلی آن ایران، هند، چین، ژاپن و برخی از کشورهای آسیای جنوب شرقی می‌باشد.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه لاته ادویه جات – نوشیدنی کافی شاپ

طرز تهیه لاته ادویه جات –  اگر عادت دارید هر روز صبح را با قهوه آغاز کنید این بار برایتان یک پیشنهاد ویژه داریم و آن هم لاته ادویه جات است. این نوشیدنی همان شیر و شکر و اسپرسو را دارد، اما در کنار ترکیبی از ادویه جات است که وقتی وارد ماجرا می‌شوند طعمی ...
بیشتر بخوانید
طرز تهیه اسموتی پرتقال و انار – نوشیدنی با کلاس

طرز تهیه اسموتی پرتقال و انار –  اسموتی پرتقال و انار یک نوشیدنی خوشمزه است که از پرتقال، انار و ماست یونانی درست می‌شود؛ و با طعم و مزه منحصر به فرد کسالت روزهای سرد زمستان را از شما دور می‌کند و برای پذیرایی از مهمان‌ها در زمستان انتخاب بسیار خوبی محسوب می‌شود.
بیشتر بخوانید
طرز تهیه میلک شیک دورنگ – مهمانتان را به وجد می آورد

طرز تهیه میلک شیک دورنگ – میلک‌شِیک ؛ گونه‌ای نوشیدنی شیرین خنک است که معمولاً از شیر، بستنی، یا آیس میلک، طعم دهنده‌ها یا شیرین کننده‌هایی مانند باتر اسکاچ، کارامل، سس شکلات، یا شهد میوه درست می‌شود. 
بیشتر بخوانید
طرز تهیه دسر بادام زمینی – دسری لذیذ و مفید

طرز تهیه دسر بادام زمینی – بادام زمینی منبعی است غنی از پروتئین، ولی از آنجا که دارای بعضی انواع آمینو اسیدهای ضروری مانند لیزین، سیستین و متیونین نیست توصیه می‌شود به همراه مواد غذایی مکمّل استفاده شود مثل بدنسازان یا ورزشکارانِ دیگر. 
بیشتر بخوانید
ایران پرج